Předběžná termínovka 2019

 Ahoj, dal jsem dohromady předběžnou termínovku plánovaných akcí pro letošní rok. Do konce února kdy bude definitivní upřesněná verze nepředpokládám, žádné zásadní změny v termínech, pouze upřesnění jarních a podzimních dlouhých tratí.

Chomutov i Ostrožská Nová Ves jsou závody pro všecky kategorie a zároveň benjamínci to mají jako pohárový=bodovaný závod. Naopak na prvních dvou nominačních závodech v Račicích bude nejspíš start benjamínků omezen na ročníky 2009 a starší.

TERMÍNOVKA 2019 PŘEDBĚŽNÁ

Od členů Pájovi skupiny očekávám maximální možnou účast na všech závodech=Ale minimálně na 4 z 5 pohárových závodů (označené ČP) a minimálně na 4 ze 6 dalších závodů. Takže celkem alespoň 8 závodů/za sezonu mimo Vlajky a běhy ty se počítají zvlášť.

Mladší benjamínci předpokládám účast na závodech dle chuti a časových možností.

Se závody je spojena aktualizace registrační databáze=prosím všechny nové členy o průkazovou fotografii se jménem a rodným číslem napsaném na zadní straně fotografie, abych mohl nechat vystavit registrační průkazy.

Od všech členů očekávám účast na letním soustředění, je to velmi důležitá součást přípravy jak z hlediska ucelení kolektivu tak i zlepšení veškerých pohybových dovedností nenásilnou formou.

Ahoj Dufíno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *