Aktualizovaná termínová listina

Ahoj, dle dostupných informací se nám podařilo sestavit termínovku závodů do konce roku. Smaozřejmě se v ní počítá s dosavadním příznivým vývojem a je jasné, že když by se situace začala zhoršovat opět může být vše jinak.

Do prázdnin, máme šanci si ještě zazávodit v omezeném kruhu. Ale záleží co se jakému oddílu ještě povede zorganizovat a jestli se vejdeme do povolených počtů. Takže s těmito termíny předběžně počítejte a jakmile budeme vědět víc dáme to na web. a bude nutné jednat rychle ohledně přihlášek.

– Soustředění je potvrzené beze změny, přihláška bude samostatně na webu.

–   MČR v Račicích nejspíš proběhne již v běžné formě, ale také je možné, že kvůli omezení počtu se natáhne o den a bude nutné prostřídat kategorie = někdo odjede někdo přijede. To bude vše upřesněno včas, ale je třeba trochu počítat s tím dnem na víc.

– Příměstský tábor 10.-14.8. Bychom pojali pro závodníky spíš jako soustředění v Praze=trénink 2x denně, oběd odpočinek na loděnici nebo na Cukrkandlu, prostě jako na soustředění. Bude se to hodit vzhledem k tomu, že pak budou ještě dvoje Račice.

TERMÍNOVÁ LISTINA
Tak prosím vytisknout a přilepit na lednici místo té původní ať nic neprošvihnete.
Ahoj Dufíno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *