Prázdninové akce

Ahoj, školní rok sice skončil, ale trénovat je potřeba dál a samozřejmě čím dál víc. Ve středu před soustředěním trénink bude normálně. Aktualizovali jsme TERMÍNOVKU, došlo  v ní k upřesnění podoby závodů v Račicích, tak si ji vytiskněte. Potvrdit účast na oboje Račice během prázdnin potřebuji do konce soustředění.

Příměstský tábor 10. 8. – 14. 8. který bude pojat spíš jako hry než trénink = takže počítám s dopoledními výlety nebo hrou na Cukrkandlu a odpoledne na lodích, ale spíš že si zkusíte různé lodě, jedno možná dvě odpoledne určitě věnujeme průjezdu modřanskou retardérou, a když na to bude počasí, tak koupání co nejvíc. Vyndáme třeba i turistickou kánoi aby jste se to naučili ovládat. Cena pro členy je 1200,- přihláška je v samostatném odkazu na titulní stránce webu.

Roudnice kolo + raft 21. – 23. 8. tábořit budeme ve stanech u slalomového kanálu v Roudnici. V pátek plánujem být celý den tam, buď blbnout na raftech ve slalomové dráze nebo jezdit nad jezem na našich lodích. V sobotu celodenní výlet na kolech na Čertovy hlavy a v neděli kombinace kanál, voda, kolo. Připomínám, že akce se mohou společně účastnit i rodiče. Počítáme s tím, že i rodiče si zajezdí jak na raftech tak na klidné vodě na našich běžných lodích.

Téninky budou probíhat mimo soustředění normálně až do MČR tedy do 27. 7. a začnou opět po příměstském táboře tedy 17. 8.

Ahoj Dufíno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *