Slavnost na ukončení sezony

Ve středu 23.10. místo tréninku proběhne slavnostní ukončení letošní sezony. Srdečně zveme všechny členy, rodiče, kamarády a přátelé našeho klubu. Začátek 16:30 na Staré loděnici (ul. U Spořitelny 69 = hned vedle Trafačky) .

Na programu bude:- Pečené sele, limo, pivo, buřty

Proběhne:
– vyhlášení letošního nejúspěšnějšího závodníka a závodnice, jejichž jména se na trvalo objeví na putovních pohárech, které jim budou slavnostně předány- hodnocení letošní sezony 
– bližší info k zimním tréninkům a lyžařskému soustředění o Jarních prázdninách
– Bazar zapomenutých věcí = Jak většina víte v loděnici za dveřmi je bedna věcí, co se postupně válely v loděnici nebo v autech po závodech, tak se do ní podívejte a snažte se z ní vybrat své věci ještě před burzou během tréninků. Co tam zbude donesu na slavnost a tam do 18:00 je poslední šance si z ní vzít své věci po 18:00 si z ní už může vzít každý co chce nehledě na to čí to bylo, a co tam zbude po ukončení slavnosti vyhodím. Stejně tak to udělám i s kroksy a pantoflema nebo botama. Teď naházím všechny boty co tam jsou do bedny=vyndejte si z ní ty své co používáte a dejte do botníku. Vše co nebude ve středu 23.10. v 16:00 v botníku skončí na burze.
– plány pro nadcházející sezonu

Akce proběhne za každého počasí = jsme připraveni proto se nebojte a doražte. Těšíme se na Vaši účast
Dufíno a trenérský tým

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *