Slavnostní ukončení sezony+zimní tréninky

Ahoj čeká nás změna času a tím i přechod na zimní tréninkový režim. Slavnostní ukončení sezony proběhne 24.10. Na Staré loděnici (=ul. U Spořitelny 69)

Začátek je od 17:00. Akce je určená pro závodníky, rodiče a všechny příznivce našeho oddílu. Takže nebude chybět krocan na rožni ani pití jak pro děcka tak i pivo. Jaké si to uděláme, takové to bude.

Proběhne vyhlášení nejlepšího závodníka a závodnice roku včetně slavnostního předání poháru na kterém budou umístěna na věky jejich jména.

Také proběhne tradiční burza oblečení = vše co ten den bude na Nové loděnici a je jedno jestli na šnůře, ve skříňkách nebo v bedně prostě úplně všechno bude doneseno na večírek a každý bude mít možnost si vyndat nejdříve vše co je jeho a následně si bude moct vzít vše co tam zbyde. Co tam po probírce zůstane bude zlikvidováno, takže na večírku je vaše poslední šance zachránit své věci. Samozřejmně je možné a vhodné si je vzít dříve během tréninků.

Projdeme plány co v zimě a jak plánujeme další sezonu a k tomu hudba zpěv apod…

Tak přijďte všichni těšíme se na Vás.

Zimní tréninky začínají od 31.10.

Pondělí  a Středa v tělocvičně na pavilonu ( K Vltavě 25) = sraz 16:15 před pavilonem, konec 18:30 = boty, oblečení do tělocvičny a lahev na pití

Úterý plavání Zelený pruh = sraz 15:30 u loděnice nebo 15:45 před vchodem do šaten, Vyzvednout děti je možné 17:15 před šatnami nebo 17:30 na loděnici = Plavací čepice je povinná, brejličky vhodné,

Zimní soustředění proběhne v termínu 28.1.-5.2. V Olešnici (pololetní prázdniny jsou 3.2)

Dufíno + trenérský tým

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.