Termínovka 2022

Termínová listina 2022

Ahoj sezona na krku tak v oddělení termínovka je už aktuální termínovka, snažil jsem se to napsat tak aby se už nic neměnilo včetně odjezdů a základních informací. Tak na ni koukněte a můžete plánovat. Přihlašování na závody bude opět na nástěnce v loděnici nejpozději v pondělí před závodem, kdo nebude napsaný včes, nejde zpětně dohlásit nejde nic a nikam. Takže kdo budete vědět že někam jedete rovnou se pište.

Pro účast na závodech je nutná zdravotní prohlídka, letos nově na samostatném formuláři, zdravotní způsobilost pro organizované sportovní soutěže (pravidelná). Takže do konce dubna je nutné, aby všichni toto potvrzení dodali ideálně mailem na dufek@regulus.cz. (Nahrává se nově do databáze závodníku odkud probíhají přihlášky, takže kdo to nebude mít nepůjde přihlásit na závody). Případně ho přineste na trénink. Zmíním jen pár změn, skupina bciA ročník 2010 už bude trénovat intenzivněji než dříve. Intenzita tréninku se bude od května v jednotlivých týdnech měnit. Pojedeme tak, že se bude dva týdny navyšovat intenzita a pak bude týden spíše odpočinkový. Tomu budou přizpůsobeny i tréninky na kolech apod. Takže pak budu očekávat, že oslavy, jiné aktivity apod. co máte občas místo tréninku, nebudou probíhat v tom intenzivním týdnu, ale nejlépe v tom odpočinkovém případně přípravném.

Příměstský tábor letos neomezíme věkem pro 2010 a starší to pojmeme spíše jako soustředění v Praze, ale princip bude stejný: dopoledne Cukrkandl odpoledne voda, akorát se zvýší intenzita – ale to už postupně loni nastávalo.  

Přidali jsme Ústí, hodí se nám termínově. Odjezdy na jednodenní akce jsme posunuli dle zkušeností z loňského roku tak, abychom neměli nikde problém, většinou na 5:30, tak s tím počítejte. Upozorňuji na Roudnici, že stále platí, že je určena i pro zájemce z řad rodičů, kdo by se chtěl svézt na slalomovém kanále sám nebo v našem doprovodu ideální zážitek, vybavení máme dost, a pro zájemce můžeme vzít i nějaké naše lodě na vyzkoušení jízdy = parádní adrenalinový víkend, za který byste u cestovky dali balík 🙂 

Tak plánujte a snad se nám povede vše zrealizovat!

Ahoj Dufíno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.