Trénink před MČR a nejbližší akce

Doufám, že jste si po soustředění pořádně odpočali a jste celí natěšení na závody. Bylo by potřeba se před závody po odpočinku rozjezdit. Trénink bude v pondělí a v úterý od 16:00. Odjezd jak je psáno v termínovce ve středu v 15:00.

Připomínám – týden po MČR bude Příměstský tábor 8.8.-12.8. Letos by se hodilo pro všechny ročníky 2010 = aby se účastnily a během tábora naučily na velkých lodích, na kterých budou od příštího roku závodit. Na táboře se spíš vozíme, je teplo, takže ideální podmínky pro vyzkoušení lodi a vytipování té správné.

Následně připomínám tradiční prodloužený víkend v Roudnici v termínu 19.8.-21.8. = opět trochu výlet do jiného vodáckého odvětví aby jsme si vyzkoušeli něco z nabublané vody a umění slalomářů. Program opět stejný – čtvrtek večer dorazíme, v pátek dopoledne i odpoledne máme zajištěný prostor ve slalomovém kanále. V sobotu pádlovat nebudeme, teda pokud nikdo nebude vyloženě chtít, a místo toho si uděláme výlet na kolech podél Labe. V neděli opět zablbneme na kanále. Výlet je určen i pro rodiče, pokud máte zájem si vyzkoušet slalomový kanál na raftu nebo nějakou z našich lodí nad jezem, rádi Vám to umožníme. V pátek a v neděli uvaříme jak na závodech+večer grill a v sobotu se na oběd někde stavíme…. Kdo pojede, dejte nejpozději do 12.8. vědět. Kdo bude chtít vzít kola nákladním vlekem=počítáme s tím. 

Normální tréninky pak začnou 29.8.

Ahoj Dufíno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.