Ve středu jdeme na vodu!
Posledním plaváním jsme ukončili zimní přípravu a vracíme se zpět na vodu do lodí. To znamená 30.1. ve středu v 16:00 už začínáme s tréninky na vodě. Nezapomeňte dostatek správného oblečení. Pamatujte, že na vodu budeme chodit za KAŽDÉHO POČASÍ!!!.








