Rafty a kola v Roudnici

Ahoj, máme za sebou půlku prázdnin, tak je čas pomalu začít plánovat dál. Blíží se termín prodlouženého víkendu 16.8.-18.8. kola+voda. Vzhledem k závodům slalomářů v Českém Vrbném jsme změnili plány a pojedeme do Roudnice na slalomový kanál. Plán je následující.

Bydlet se bude v kempu přímo na slalomovém kanále. Příjezd ve čtvrtek odpoledne. V pátek budeme celý den na kanále=vezmeme si raft + dvě nafukovací kanoe a asi ty dva slalomáky co jsme měli na Ohři. Plánuju vzít i nějakou rychlostní loď pro zájemce z řad rodičů=nad kanálem se dá krásně jezdit na Labi.

V sobotu počítám s celodenním výletem na kole, hlavně na Říp a podle počasí cyklostezka kolem Labe, aby jsme taky trochu poznali kraj kde trávíme poměrně dost času závoděním na kanále a o okolí nevíme nic.
Neděle ráno pro zájemce 9:00 -11:00 trénink na kanále a pak lehký výlet na kolech asi do Račic na pískovnu se vykoupat.

Organizačně=vezmeme vlek na lodě i zaplachtovaný velký vlek na kola. Tím pádem bez problémů dovezeme standardní “cirkus”co vozíme po závodech tím pádem si uvaříme jako na závodech. Akorát v sobotu se asi někde stavíme na oběd.

Napište kdo jedete ať máme přehled a můžme vše maplánovat. Taky napište jestli plánujete jet svým autem nebo s náma dodávkama. Kola se vejdou do vleku všechny aby jste je třeba nemuseli vázat na střechu apod…
Odjezd předpokládám od loděnice ve čtvrtek v 17:00.
Přihlašte se co nejdříve nejpozději do konce týdne tedy 4.8.
Ahoj Dufíno


Ahoj Dufíno

This article has 1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.