Termínovka 2017 a pravidla pro přihlašování na závody

 Každý závodník od bci B (ročník 2006) a starší  musí absolvovat za sezonu minimálně 3 závody Českého poháru. V termínové listině jsou označeny  poznámkou “pro ročníky 2006 a starší důležitá účast“. Pokud toto nesplní nebude mu započítáno v poháru žádné bodové ohodnocení. Bodové ohodnocení je jedním z kriterií pro rozdělování materiálu a zařazování do výkonnostní skupiny. U závodníků mladších kategoriíí než bciB doporučuji spíše vybírat závody mimo Český pohár kde je větší šance na zisk trofejí a jezdí se více kategoriíí (Mezi nejlepší patří Vlajky, Kadaň, Častoboř, P4 Open, ) .

Vzhledem k tomu, že první pohárový závod – Mistrovství ČR na 5km – proběhne v Ústí nad Labem, kde je problém s ubytováním, Benjamínci pojedou pouze na jeden den, na ten kdy závodí singla. Předběžně by to mělo být v sobotu ale to upřesníme až na základě časového rozpisu. Každopádně auto pojede tam i zpět oba dva dni.
Přihlašování na závody:
Přihlásit na závody je možné pouze tím, že se dotyčný zapíše v loděnici na nástěnce na příslušný arch závodu nejpozději do pondělí před závodem. Poté bude arch odstraněn, a na základě něho bude provedena přihláška, zorganizovaná doprava, objednané stravování a apod. Do této doby je samozřejmě se z různých důvodů i škrtnou. Závazné a definitivní je pondělí odpoledne před závodem. Po té není a nebude možné kohokoli po sundání archu dohlásit ani odhlásit! Pokud na archu bude někdo kdo se nakonec z jakéhokoli důvodu závodů nezúčastní bude muset uhradit kompletní částku spojenou s organizací závodu, která činí 500,-Kč + případné stravné (nspř. Račice).
Dufíno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.