Termínovka 2019 a pokyny pro závodníky

Ahoj, níže je konečná termínovka všech akcí v roce 2019, dobře si ji projděte vytiskněte ať můžete naplánovat svou účast!Odjezdy, vázání lodí apod. jsou u všech závodů uvedeny a těmi se řídíme. Pokud by jsme byli nuceni udělat nějaké změny=upozorníme na ně zprávou na webu = proto doporučuji se na webu zaregistrovat aby Vám v případě umístění nějaké zprávy přišel informační mail.

Přibylo více bodovaných závodů pro benjamínky (=ročníky 2007 a mladší). Jedná se o Chomutov (kde uvidíme jestli stihneme návštěvu zooparku jako v předchozích letech) a Ostrožská  (která je na konci prázdnin takže s tréninky po prázdninové přestávce začneme už poslední týden prázdnin).

Letos jsme přidali příměstský tábor 5.-9.8. pro závodníky v podstatě půjde a takové menší soustředění v Praze=dopoledne strávíme na Cukrkandlu různými sporty, hry případně doplníme o nějaký další program jako je výklad záchranářů, první pomoc, apod…prostě co se povede a odpoledne pro závodníky standardní trénink na vodě s tím že když budou příhodné podmínky stavíme se vykoupat cestou na nějaké z pláží na břehu řeky. Podle počtu našich členů pak doplníme o další nečleny, kteří během odpoledne si budou zkoušet jízdu na kajaku případně na turistických lodích. Termín přihlášek pro členy bude do konce dubna. Cena počítám 250Kč/den (v podstatě jde o stravu)

Plánujeme prodloužený víkend, letos spíše o cyklistice 16.-18.8. Odjezd ve Čtvrtek. Víkendu se mohou účastnit jak samotní členové tak i rodiče. Plánujeme České Vrbné, výlety na kola v okolí (Hluboká apod.) Nějaký lehký nácvik na slalomovém kanále (pokud bude v tomto termínu volný a nebudou zde závody) a k tomu vezmeme nějaké naše závodní i stabilnější lodě tak aby si i zájemci ze strany rodičů mohli zkusit na čem jezdíme na klidné vodě nad přehradou.
Přihlašování na závody je stejné jako v minulých letech. Na nástěnce v loděnici je třeba se napsat na seznam nejpozději v pondělí před příslušnými závody (neplatí pro Vlajky). V pondělí po tréninku se na základě tohoto seznamu odešlou přihlášky a naplánuje doprava. Od pondělí je přihlášení závazné a nejde nic změnit. Kdo nebude na seznamu do pondělí před příslušným závodem = nejede! Kdo bude na seznamu a naopak nepojede zaplatí náklady spojené s přihlášením 500,-Kč +stravné! 

Dobře si prohlídněte termínovku a doporučuji se rovnou napsat na všechny závody o kterých víte že pojedete. Alespoň ty které jsou označeny ČP = Český pohár.

Ahoj Dufíno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.