Termínovka 2024

Ahoj v příloze je kompletní temínová listina pro letošní rok 2024. Stáhněte si jí prohlídněte a zapište si do kalendářů závody a hlavně se pak nezapoměňte včas napsat na tabuli. Systém přihlášek na závody je stejný=nejpozději v pondělí před závody musíte být napsaní v loděnici na nástěnce, proto doporučuji když už víte kam pojede napsat se rovnou a nečekat na poslední chvíli.

 

 Systém zůstal stejný jako v loňském roce, akorát se změnili některé poháry, přibyla Velká cena Sparty a první dlouhé nejsou na Matyldě ale v Račicích.

Termínová listina 2024

Benjamínci

Nominace benjamínků na MČR  do Račic zůstala stejná. V srpnu v Račicích na Mistrovství republiky můžou závodit jen benjamínci ročník 2014 a starší a musí se nominaovat účastí na předešlých závodech. Závody jsou v termínovce označeny jako ČP  benjamínků. V podstatě to znamená, že benjamínci 2014 a starší co se chtějí účastnit MČR (a to doufám, že jsou všichni) musí na jaře odjet minimálně 4 pohárové závody označené v termínovce jako ČP benjamínků, Celekm jich máme 5, takže můžete pouze jednou vynechat. Pozor Kadaň letos není pohár! Takže předpokládám, že jarní KVS pojedou všichni. Benjamínci 2015 a mladší na MČR v Račicích nestartují, ale na ostatních závodech závodí normálně.

Žáci a starší

Ročníky 2011 a starší mají povinnou účast minimálně na třech závodech označených jako ČP mládeže. Při nesplnění tohoto kritéria se jim navýší roční příspěvek o 1500,-Kč, které bude nutné uhradit do konce září. Viz sekce příspěvky.

Účastnický poplatek je u každého závodu vyčíslen v termínovce. A vybírá se hotově před odjezdem.

Před prvním závodem což v podstatě znamená co nejdříve, je nutné dodat zdravotní způsobilosti na předepsaném formuláři = pro výkonnostní sport (organizované soutěže), nikoli pouze zdravotní způsobilost k pohybovým aktivitám. Tento formulář je nutno zaslat mailem mě dufek@regulus.cz

Ahoj Dufíno

This article has 1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.