Nové hřiště součástí každého tréninku

 Ahoj většina z Vás už zaregistrovala, že máme nové hřiště v prostoru Cukrkandlu. Toto hřiště budeme využívat během všech pondělních i středečních tréninků. Hřiště je naše, a v podstatě jde o to jak si ho zabydlíme takové bude. Tak jako do teď, se trénink skládá ze dvou částí, první je samozřejmě voda a druhou právě další aktivity=posilování, běh, obratnost…atd., které díky hřišti dokážeme rozvíjet zábavnější formou než tomu bylo dříve.

Počítejte tedy s tím, že tréninky budou končit v 19:00 na hřišti. Kdo chce může si vzít věci sebou a odcházet domu přímo ze hřiště. Na hřišti funguje malý stánek s občerstvením, kde je možné si zakoupit kafe nebo něco jiného k pití (zejména pro doprovod)

Ke hřišti se dá přijet autem okolo = Z Komořenské odbočit k vodě na konci cukrovarské zdi. Jsou tam ukazatele na Cukrkandl.

STUDIE_Lodenice_Modrany

Neparkujte před vysokou budovou nádraží, ideálně nechat auto hned vlevo na konci asfaltu před nástupištěm případně hned za branou na hřiště vlevo.

Je to hezké a klidné místo které nám otevírá další možnosti. Jednou z nich je také vidina nové loděnice, kterou se povedlo zapracovat do studií plánované výstavby v tomto místě. Loděnice je plánována právě v místech tohoto hřiště. Jde pouze o studii, od které k realizaci bude ještě velmi dlouhá a složitá cesta ale pevně věříme, že když se staneme součástí tohoto prostoru tak bude jednodušší plán nové loděnice prosadit.

Dufíno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *