Organizační pokyny k soustředění

soustredeni2 Sraz: Pondělí 11.7. 10:00 u loděnice, zde všichni zaplatí pobyt případně jídlo do Račic. Navážeme a vyrazíme. Vezměte si sváču začínáme až večeří. Materiál=lodě pádla vzhledem ke změnám ve výkonnosti, přístupu i fyzickým proporcím se bude přerozdělovat hned po příjezdu. Žáci co jedou se mnou už v pátek 8.7. sraz 18:00 u loděnice začínáme snídaní. (počítejte s vyšší cenou o tyto dva dni).Cena 3100,-Kč (10dní) soustředění, 600Kč jídlo na závodech po soustředění, kdo nejede na celé soustředění kalkulujte 310Kč /den.

Seznam je danný a neměnný dle přihlášek, kdo bude chtít pobyt zkrátit nic nevracíme. Kdo bude chtít pobyt prodloužit tak po dohodě pouze s Dufínem dle možností a kapacity to je řešitelné.

Návštěvní den pro rodiče je sobota 16.7. Kdo chce se za námi podívat může přijet klidně na celý den ale bez noclehu, přizpůsobíme tomu sobotní program. U vody je veřejná pláž a kiosek funguje. Auta nechávejte nahoře na parkovišti nad rekreačím zařízením, v žádném případě s nima nejzděte dolu kolem chatek. (s výjimkou těch kdo přivezou nebo odvezou děcka). Jiný den prosím nejezděte!
Co s sebou:
Doporučuji nebrat žádné cenné věci ani vysoké kapesné (strava i pití je zajištěna). Za ztátu, odcizení či zničení soukromých věcí neodpovídáme. Zvažte mobilní telefony=přes den jsme během tréniků i jídel pryč a vše zůstává ve stanech, které nejsou pod dozorem. Já i Honza telefon máme a když bude potřeba není problém se přes nás spojit.

Nezapomeňte:
Stan, spacák, karimatku,
Čelovku, baterku
Hrneček+lahev na pití
Pláštěnku+adekvátní oblečení a obutí pro blátivé a deštivé počasí
Repelent
Kapesné
Boty na běh, oblečení na vodu, na sport, pokrývku hlavy…
Hygienu-ručník k vodě, kartáček, pastu, sprcháč, obyčejné mýdlo na pádlo
Spol. hry, knížku, apod.
Oddílové triko=počítejte s přejezdem na závody=kdo bude chtít na závody koloběžku musí jí přinést rovnou na odjezd na soustředění necháme je v loděnici a ve středu při převazování lodí před závodama ji tam v noci naložím.
Připomínám že během pobytu musí všichni účastníci absolutně respektovat nastavená pravidla a rozhodnutí trenérů. Nerespektování těchto pravidel nebude tolerováno a v krajních případech může vést k vyloučení závodníka nejen ze soustředění ale i z oddílu.

Komu je něco nejasného ozvěte se:
Ahoj! Dufíno, 774 859 515, dufek@regulus.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.