Termínovka 2023

Ahoj, dali jsme dohromady termínovou listinu a je v ní oproti předešlým letům několik změn.

Čtěte pozorně!

Termínovka a formulář

První změnou je rozdělení závodů dle věku na mládežnické a dětské = v termínovce přibyl sloupec ve kterém je uvedeno pro jakou věkovou kategorii je závod určen. Vyjímku tvoří žáci=ročníky 2009 a 2010 které patří do obou kategorií takže kromě Chomutova mohou závodit všude.

Benjamínci

Nejdůležitější změnou je nominace benjamínků na MČR  do Račic. V srpnu v Račicích na Mistrovství republiky můžou závodit jen benjamínci ročník 2013 a starší a musí se nominaovat účastí na předešlých závodech. Závody jsou v termínovce označeny jako ČP  benjamínků. V podstatě to znamená, že benjamínci 2013 a starší co se chtějí účastnit MČR (a to doufám, že jsou všichni) musí na jaře odjet minimálně 4 pohárové závody označené v termínovce jako ČP benjamínků. Takže si mohou dovolit vynechat jen jeden víkend. Tím pádem předpokládám, že jarní KVS pojedou všichni. Benjamínci 2014 a mladší na MČR v Račicích nestartují, ale na ostatních závodech závodí normálně.

Žáci a starší

Ročníky 2009 a starší mají povinnou účast minimálně na třech závodech označených jako ČP mládeže. Při nesplnění tohoto kritéria se jim navýší roční příspěvek o 1500,-Kč, které bude nutné uhradit do konce září. Viz sekce příspěvky.

Další změnou, je jasně vyčíslený poplatek za účast na závodech, který bude vždy vybírán hotově před odjezdem.

Poslední důležitou změnou je striktní vyžadovíání zdravotní způsobilosti na předepsaném formuláři = pro výkonnostní sport (organizované soutěže), nikoli pouze zdravotní způsobilost k pohybovým aktivitám. Tento formulář je nutno dodat potvrzený před prvními závody nejpozději však do konce dubna.

Takže pozorně projděte termíny a změny a zaneste do kalendáře a zajděte k doktorovi ať se pak někde nezarazíme.

Ahoj Dufíno

This article has 1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.